Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Przedstawiciel Handlowy - Pompy Przemysłowe Śląsk

Work Express Sp.zo.o.
Tychy
praca stacjonarna
6901 dni temu

Ogłoszenie numer: 13819, z dnia 2005-10-27

Miejsce pracy: Tychy

Nr Ref.: 5123/ PHPR

Opis stanowiska

-pozyskiwanie klientów; -utrzymywanie satysfakcjonujących i długoterminowych relacji z klientami; -przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków kontraktów; -odbiory techniczne pomp u klientów; -przygotowywanie informacji technicznych i handlowych; -udział w imprezach branżowych.

Wymagania

-wykształcenie wyższe, preferowane techniczne; -mile widziane doświadczenie w branży B2B; -biegła znajomość języka niemieckiego; -obsługa komputera (MS Office); -prawo jazdy kategorii B. -komunikatywność; -asertywność; -zmysł techniczny; -mobilność i dyspozycyjność; -doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

Klient oferuje szkolenia produktowe za granicą,wyposażone stanowisko pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).