Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
przedstawiciel handlowy oraz asystent do działu sprzedaży i marketingu

Uniglob
łódzkie, Stryków koło Łodzi
praca stacjonarna
6405 dni temu

Ogłoszenie numer: 25466, z dnia 2007-01-02

Uniglob

Uniglob Sp. z o.o. to duży importer tkanin dekoracji okna oraz wykładzin podłogowych. Sprzedajemy w całej Polsce do sklepów detalicznych oraz do dużych sieci marketów. Więcej informacji na www.uniglob.pl

Miejsce pracy: łódzkie, Stryków koło Łodzi

Opis stanowiska

Stanowisko Predstawiciel handlowy: - sprzedaż tkanin dekoracyjnych i wykładzin podłogowych w wyznaczonym regionie Polski, - obsługa klientów na rynku krajowym (sklepy z dekoracją okna i podłogi oraz duże sieci handlowe ), - 4-ro dniowe trasy w całej Polsce z wizytami u klientów, Asystent do działu sprzedaży i marketingu: - praca biurowa na miejscu w siedzibie firmy - pomoc w obsłudze procesu sprzedaży do klienta tkanin dekoracyjnych i wykładzin - kreowanie wizerunku firmy poprzez reklamę (ulotki, oferty, promocje itp.

Wymagania

Przedstawiciel Handlowy: - wykształcenie min średnie - prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu - pełna dyspozycyjność! - delegacje 4-ro dniowe co tydzień - komunikatywność - bardzo wysoko ceniona - samodzielność - doświadczenie w sprzedaży ( referencje od dotychczasowych pracodawców) - mile widziane doświadczenie w branży dekoracji lub/i obsłudze marketów Asystent do działu SIM: - wykształcenie mini. średnie - bardzo dobra znajomość OFFICE (szczególnie Excell) - mile widziana znajomość Corell Draw etc - prawo jazdy - kreatywność i samodzielność - duża samodyscyplina

Oferujemy

Przedstawiciel Handlowy - płaca podstawowa + premie od sprzedaży - samochód - komórka oraz wszelkie narzędzia niezbędne do sprawnej sprzedaży Asystent SIM: - płaca podstawowa + premia na każde stanowisko kandydat przechodzi szkolenie z zakresu kolekcji oraz ogólnych technik sprzedaży.