Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy / Konsultant – urządzenia i systemy monitoringu floty samochodowej

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
4895 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze oraz kompleksowe usługi rekrutacyjne dla przemysłu.

Kraków
Numer referencyjny: REP/WE/2804
Opis stanowiska:

Opis pracodawcy:

Nasz Klient to jeden z wiądących w Europie dostawców usług i rozwiązań IT. Firma specjalizuje się w dostawie systemów i urządzeń pozwalających na monitoring floty samochodowej. Do swego oddziału w Polsce, poszukuje doświadczonego i aktywnego handlowca.

Liczba wakatów: 1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków

Rola:

  • Sprzedaż wysokiej jakości systemów monitoringu floty samochodowej, głównie dla firm transportowych, spedycyjnych, posiadających dużą flotę.
  • Efektywne pozyskiwanie klientów, wsparcie techniczne i handloweOkreślanie i osiąganie założonych wyników handlowych
  • Nawiązywanie nowych i podtrzymywanie istniejących kontaktów handlowych na podległym terenie
  • Zarządanie relacjami z klientem w celu optymalengo zaspokojenia jego potrzeb i dokładnego rozpoznania specyfiki biznesu, jaki prowadzi klient
  • Nieustanne rozwijanie umiejętności sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, dbanie o jej nienaganny wizerunek
  • Opracowywanie i rozwijanie strategii sprzedażowej
  • Prowdzenie efektywnych negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Nawiązywanie stałych relacji z osobami decyzyjnymi w firmach klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • 3 – 5 lat doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, sprzedażowe,
  • Nienaganna prezencja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętnośći prowadzenia prezentacji i negocjacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera ( pakiet MS Office)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z zakresu Business Intelligence będzie dodatkowym atutem

Cechy osobowości:

  • Aktywność i silnie rozwinięte poczucie obowiązku
  • Umiejętnośc dostosowywaia się do szybko zmieniającego się otoczenia
  • Otwartość, komunikatywność, pewność siebie
  • Otwartość na wiedzę I nowe doświadczenia
  • Gotowość do dzielenia się swoją wiedzą z innymi
  • Nastawienie na sukces

Inne wymagania:

Motywacja – najważniejszy czynnik decydujący o sukcesie na tym stanowisku. Firma naszego Klienta daje rozległe możliwości budowania własnej wizji biznesu i nawiązywania relacji biznesowych.

Inteligencja – aby być efektywnym handlowcem, kandydat musi posiadać potrzebę nieustannego doskonalenia swych kompetencji i aktualizowania wiedzy dotyczącej nie tylko sprzedawanych przez niego produktów, ale także specyfiki branży, jaką reprezentuje jego potencjalny klient.

Proaktywna postawa sprzedażowa

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przewidziana długodystansowa ścieżka rozwoju zawodowego i budowania kariery związanej ze sprzedażą najwyższej jakości produktów i usług
  • Atrkakcyjny system motywacyjny
  • Bonusy i prowizje uzależnione od wyników sprzedażowych

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.