Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy Higiena Prof.

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6892 dni temu

Ogłoszenie numer: 13899, z dnia 2005-11-04

Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca szeroki zakres usług HR. Poszukuje dla swojego Klienta z branży profesjonalnych środków utrzymania czystości i higieny kandydatów.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5132/PHH/WE

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów, - opieka nad klientami i rozwój asortymentowy w ich obsłudze, - tworzenie i realizacja planów sprzedażowych, - monitorowanie płatności, - raportowanie do przełożonych, - pomoc w pokazach i montażach.

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe, - doświadczenie handlowe mile widziane, - prawo jazdy kategorii B, - dobre umiejętności komunikacyjne, - łatwość uczenia się, - zaangażowanie i nastawienie na sukces, - umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, - otwartość i asertywność.

Oferujemy

-samochód i telefon do dyspozycji po godzinach pracy, -wyposażone stanowisko pracy, -wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizji, -szkolenia i możliwość rozwoju.