Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel handlowy ds. stolarki otworowej

Terma sp.j. - właściciel marki KMT Stal
małopolskie
praca stacjonarna
1833 dni temu

Ogłoszenie numer: 2574350, z dnia 2019-07-10

Ponad 50 lat na rynku, doświadczenie w branży oraz pasja plasują grupę KMT w czołówce producentów stolarki otworowej w Polsce. Nasze stałe doskonalenie produktów, linii produkcyjnych a także najwyższa jakość materiałów sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze produkty spełniają oczekiwania klienta. Tworzymy optymalne rozwiązania , wyznaczamy trendy na rynku a produkowane wyroby zyskują akceptację najbardziej wymagających odbiorców.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • organizowanie sieci sprzedaży

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych

  • obsługa rynku w zakresie promocji produktów

  • posprzedażowa obsługa klientów

  • organizowanie pracy własnej

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenie produktowe i stanowiskowe
  • samochód oraz telefon służbowy