Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel handlowy ds. reklamy

Serwis Informacyjny INFO-NET
śląskie
praca stacjonarna
4955 dni temu

Ogłoszenie numer: 134473, z dnia 2011-02-23

Internetowy Serwis Informacyjny INFO-NET, wydawca m.in. portali: www.info-net.com.pl oraz www.akademiaprezentow.pl - współpracujący z kilkoma tysiącami firm, w związku z wdrożeniem innowacyjnych produktów marketingowych

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

W związku z wdrożeniem innowacyjnych produktów marketingowych, zatrudni osoby na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego ds. reklamy.
Praca gł. na terenie na terenie województwa- wskazana dyspozycyjność do podróży służbowych.

  • Do obowiązków osoby na wymienionym stanowisku należeć będzie utrzymywanie osobistych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych na podległym terenie.

Wymagania

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż usług firmy na podległym terenie
  • komunikatywność
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem
  • zdolności negocjacyjne
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub doświadczenie
    w sprzedaży powierzchni reklamowych w prasie, internecie, mediach

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę wraz z atrakcyjnym, motywacyjnym systemem premiowym.