Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Przedstawiciel Handlowy - branża wózków widłowych

Adecco WARSZAWA
Tychy
praca stacjonarna
4005 dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla Naszego Klienta z branży wózków widłowych obecnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za działania sprzedażowe na terenie wskazanego regionu,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz podtrzymywanie relacji z już pozyskanymi,
  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami handlowymi,
  • Opracowywanie strategii sprzedażowych,
  • Realizowanie założeń budżetowych i sprzedażowych.
Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wózków widłowych,
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Umowę o pracę - pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dużą samodzielność w działaniu, pracę na zasadach home office,
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód.