Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel finansowy

dsa sa financial group
śląskie, Bielsko i okolice
praca stacjonarna
7034 dni temu

Ogłoszenie numer: 9472, z dnia 2005-04-13

DSA Advisor zajmuje się oferowaniem i dystrybucją produktów finansowych o charakterze finansowo-ubezpieczeniowym.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko i okolice

Opis stanowiska

Pozyskiwanie i obsługa klientów Otwartego Funduszu Emerytalnego

Wymagania

wykształcenia minimum średniego, umiejętności budowania dobrych i trwałych relacji z klientami, zdolności negocjacyjne, umiejętność przekonywania, wysokiej dynamiki działania oraz nastawienia na osiągnięcie sukcesu, inicjatywy i samodzielności w działaniu, wysokiej kultury osobistej i niekonfliktowości

Oferujemy

stałą pracę w rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników