Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Farmaceutyczny

PharmaGea Sp.zo.o.
Kraków, Kraków i okolice
praca stacjonarna
6135 dni temu

Ogłoszenie numer: 38326, z dnia 2008-01-01

PharmaGea jest dynamicznie rozwijającą sie firmą która jest wyłącznym dystrybutorem naturalnych suplementów diety firmy Aboca.

Miejsce pracy: Kraków, Kraków i okolice

Nr Ref.: PF/Kraków

Opis stanowiska

Praca Przedstawiciela będzie polegała na : -realizacji celów sprzedażowych, -obsłudze obecnych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, -pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie, -minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży -łatwości w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej, -umiejętność planowania i organizowania własnej pracy, -dużej motywacji i zaangażowania przy realizowaniu powierzonych zadań, -prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

-ciekawą pracę w młodej rozwijającej się firmie, -stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjne finansowo oraz motywacyjny system wynagradzania, uzależniony od wyników sprzedaży -niezbędne narzędzia pracy w terenie; laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.