Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Bankowy

Bank
śląskie, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Częstochowa, Będzin,Dąbrowa Gór. nr ref. PB/01/KAT/wpisz miasto
praca stacjonarna
4598 dni temu

Wiodący europejski Bank detaliczny od kilkunastu lat prężnie działający na rynku polskim, w związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie/ Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Częstochowa, Będzin,Dąbrowa Gór. nr ref. PB/01/KAT/wpisz miasto
Nr Ref.: PB/01/KAT/wpisz miasto

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.
Wymagania:
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Wykształcenie min średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office)
Oferujemy:
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna)
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia - samochód służbowy i telefon komórkowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)