Protokolant sądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
Kazimierza Wielka
praca stacjonarna
2 dni temu
Miejsce pracy: Kazimierza Wielka
Numer: StPr/24/0293
OBOWIĄZKI:
- Zapoznanie się z Regulaminem urzędowania sądów powszechnych i zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej. - Podkładanie zwrotnych poświadczeń odbioru i dowodów wpłat. - Zszywanie akt i wpinanie dokumentów. - - Sporządzanie wokand odpisów orzeczeń - Wykonywanie czynności związanych z rozpisywaniem spraw na rozprawy i posiedzenia. - Wykonywanie innych czynności zleconych przez Przewodniczącego Wydziału i Kierownika sekretariatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Partyzantów 29, 28-500 Kazimierza Wielka, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Wicher
413522991 w. 30

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej