Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Projektant UAR - programista

"J.T.C." Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 25900, z dnia 2007-01-30

Firma działa od 1992 r. Zakres działalności to projektowanie oraz budowa komputarowych systemów automatyzacji i systemów zasilania elektrycznego dla obiektów i instalacji przemysłowych, dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej, projektowanie, doradztwo oraz montaż systemów napędowych, kompletacja dostaw oraz usług.

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku wykonuje pod kierownictwem głównego projektanta zlecone mu do opracowania kompleksowe prace projektowe lub programistyczne pod względem technicznym i graficznym oraz współpracuje z głównym projektantem w zakresie innych czynności związanych z projektowaniem lub programowaniem, jak prowadzenie uzgodnień algorytmów programu oraz kierowanie pracą przydzielonych mu asystentów. Ponadto osoba ta realizuje we współpracy z kierownikiem zespołu programistów prace programistyczne i uruchomieniowe w laboratorium firmy oraz na obiekcie.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, kierunek: automatyka lub informatyka lub elektronika, wymagany dyplom magistra inżyniera danego kierunku, • dobra wiedza teoretyczna w dziedzinie teorii sterowania i regulacji, • mile widziane doświadczenie w projektowaniu układów automatycznej regulacji i w programowaniu systemów komputerowych, • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, • zaawansowana znajomość pakietu MS Office oraz pakietu AutoCAD, • gotowość do nauki specjalistycznego oprogramowania komputerowych systemów automatyzacji, • umiejętność pracy w zespole programistów, • dobra samoorganizacja, kreatywność, umiejętność planowania działań • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Zatrudnionemu kandydatowi oferujemy dającą satysfakcję pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy, możliwość rozwoju zawodowego oraz pełne oprzyrządowanie niezbędne do wykonywania pracy.