Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant – Technolog

PP "IRGA"
Kraków
praca stacjonarna
4928 dni temu

Ogłoszenie numer: 143449, z dnia 2011-04-22

PP "IRGA"

Producent klawiatur membranowych i paneli frontowych do urządzeń elektronicznych
poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • opracowywanie projektów klawiatur
  • ustalenia techniczne z klientami
  • wykonywanie prototypów
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne)
  • dobra znajomość CorelDraw
  • biegłość w posługiwaniu się komputerem (programy biurowe, internet, poczta elektroniczna)
  • chęć samodzielnego zdobywania nowej wiedzy

Mile widziane:

  • znajomość techniki sitodruku
  • znajomość technologii produkcji obwodów drukowanych

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 3000 do 6000 brutto
  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze