Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
projektant stron www

Bild Presse Polska s.c.
Łódź
praca stacjonarna
6450 dni temu

Ogłoszenie numer: 26328, z dnia 2007-02-21

Bildpresse Polska s.c. Hosting i transmisje multimedialne

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

• projektowanie, budowa i administracja stronami www

Wymagania

• doświadczenie w projektowaniu stron internetowych • znajomość html/xhtml • otwartość, zaangażowanie w prace i entuzjazm, umiejętność organizacji czasu Dodatkowymi atutami będzie: • znajomość technologii ActionScript, JavaScript, Flash • programowanie z wykorzystaniem PHP i MySQL • znajomość środowiska linux

Oferujemy

• pracę w młodym, zgranym zespole • możliwość rozwoju i awansu • po okresie próbnym atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć