Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant / programista

Income sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
7065 dni temu

Ogłoszenie numer: 12468, z dnia 2005-06-24

Income Sp. z o.o. to szybko rozwijający się dostawca rozwiązań informatycznych związanych z technologiami auto-id oraz radiowymi. Użytkownikami naszych rozwiązań są duże firmy z branży logistycznej, kurierskiej, FMCG i innych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Twoje obowiązki to: - Projektowanie i tworzenie systemów z wykorzystaniem Delphi i/lub .Net - Rozwój istniejącej linii produktów - Wdrażanie systemów u klientów firmy

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: - Doświadczenia w programowaniu w Delphi i/lub .NET - Znajomości SQL i baz danych (doświadczenie w Microsoft SQL Server lub Oracle będzie dużym atutem) - Doświadczenie w programowaniu urządzeń mobilnych będzie dużym atutem

Oferujemy

Oferujemy: - Pracę nad ciekawymi projektami - Premie uzależnione od efektów pracy - Pakiet medyczny