Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant / Programista Java

Zakład Systemów Teleinformatycznych Softel Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6771 dni temu

Ogłoszenie numer: 17488, z dnia 2006-01-30

Zakład Systemów Teleinformatycznych Softel Sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw pragnących nowocześnie i efektywnie zarządzać firmą. W ofercie spółki znajdują się rozwiązania przeznaczone dla głównych sektorów gospodarki: telekomunikacja, ubezpieczenia, farmacja, handel i logistyka, energetyka, przemysł i inne.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka Java - mile widziana znajomość: Struts, Spring, Hibernate, BPEL - umiejętność tworzenia systemów webowych - wyższe wykształcenie najlepiej o profilu informatycznym lub pokrewnym - znajomość zagadnień bazodanowych (w szczególności Oracle) - samodzielność - miejsce pracy w siedzibie firmy w Krakowie (brak możliwości pracy zdalnej)

Oferujemy

- pracę nad ciekawymi technologicznie projektami - możliwość szybkiego awansu i rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie - lekcje języka angielskiego - możliwość kontraktów zagranicznych