Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Projektant konstrukcji aluminiowych-systemowych

Polbet S.A.
śląskie
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 121131, z dnia 2010-11-10

Polbet S.A.

jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Działający w ramach POLBET S.A. nowocześnie wyposażony dział konstrukcji aluminiowych projektuje i wykonuje ślusarkę aluminiową standardową oraz na specjalne zamówienia.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz projektanta(konstruktora) konstrukcji stalowych (aluminiowych) OBOWIĄZKI:
  • Opracowanie projektu wykonawczego w zakresie konstrukcji aluminiowych (obecnie ALUPROF), dokumentacji warsztatowej, montażowej, powykonawczej
  • Nadzór nad realizacją zadania w zakresie rozwiązań projektowych
  • Udział w przygotowaniu zamówień w zakresie konstrukcji systemowej, wypełnień, szkła, obróbek blacharskich, podkonstrukcji stalowych, itp.
  • Udział w uzgodnieniach z architektami i GW przed i w trakcie realizacji zadania
  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań, zgodnie opracowanym i uzgodnionym harmonogramem.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów aluminiowo-szklanych
  • Biegła obsługa programu Auto-CAD
  • Znajomość programu MB-CAD lub podobnego
  • Znajomość systemów aluminiowych (np. Aluprof, lub inne)
  • Prawo Jazdy kat.B
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w zakresie projektowania.

Oferujemy

  • Miejsce pracy- siedziba firmy: POLBET SA, Katowice, ul. 73 Pułku Piechoty 1, Dział Aluminium.
  • Praca na umowę o pracę(okres próbny 3m-ce, może być skrócony w zależności od efektów pracy.
  • Wynagrodzenie - w zależności od kwalifikacji i doświadczenia, do uzgodnienia.