Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Projektant branży elektrycznej

"J.T.C." Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
6471 dni temu

Ogłoszenie numer: 25893, z dnia 2007-01-30

Firma działa od 1992 r. Zakres działalności to projektowanie oraz budowa komputarowych systemów automatyzacji i systemów zasilania elektrycznego dla obiektów i instalacji przemysłowych, dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej, projektowanie, doradztwo oraz montaż systemów napędowych, kompletacja dostaw oraz usług.

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku wykonuje pod kierownictwem głównego projektanta zlecone mu do opracowania kompleksowe prace projektowe pod względem technicznym i graficznym oraz współpracuje z głównym projektantem w zakresie innych czynności związanych z projektowaniem, jak prowadzenie uzgodnień projektu, kompletowanie oryginałów i kopii zakończonej dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej, kierowanie pracą przydzielonych mu asystentów i starszych asystentów. Ponadto osoba ta wykonuje pod kierownictwem głównego projektanta zlecone mu do opracowania fragmenty ofert pod względem technicznym i cenowym oraz współpracuje z głównym projektantem w zakresie doboru urządzeń technicznych przewidywanych do ujęcia w ofercie i wyszukiwania cen tych urządzeń.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, wymagany dyplom magistra inżyniera elektryka • doświadczenie w projektowaniu systemów zasilania elektrycznego, • mile widziane aktualne uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji elektrycznych, • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, • zaawansowana znajomość pakietu MS Office oraz pakietu AutoCAD, • umiejętność pracy w zespole projektowym, • dobra samoorganizacja, kreatywność, umiejętność planowania działań • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Zatrudnionemu kandydatowi oferujemy dającą satysfakcję pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy, możliwość rozwoju zawodowego oraz pełne oprzyrządowanie niezbędne do wykonywania pracy.