Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PROJEKTANT BRANŻY BUDOWLANEJ

"FABUD" Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A.
śląskie, Siemianowice Śląskie
praca stacjonarna
4683 dni temu

Ogłoszenie numer: 172787, z dnia 2011-10-19

„FABUD" Wytwórnia Konstrukcji Betonowych Spółka Akcyjna firma zrestrukturyzowana, prężnie rozwijająca się, jeden z wiodących producentów prefabrykatów betonowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków nowego pracownika będzie opracowywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo lub pokrewne),
  • Uprawnień do projektowania bez ograniczeń,
  • Umiejętności pracy w programie AUTOCAD,
  • Doświadczenia pracy na stanowisku projektanta (min. 2 lata), wskazane doświadczenie w projektowaniu prefabrykatów żelbetowych.

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie prężnie rozwijającej się o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie związane z efektami pracy,
  • Samodzielną pracę i dobre warunki pracy,
  • Niezbędne do pracy narzędzia.