Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Project manager

P.I. KAMSOFT
Katowice
praca stacjonarna
7091 dni temu

Ogłoszenie numer: 12054, z dnia 2005-05-20

Jesteśmy dużą firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku informatycznym, od prawie 20 lat związaną ze służbą zdrowia.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

PROJEKTANT SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne - co najmniej 5-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami informatycznymi - doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów - praktyczna znajomość inżynierii programowania - umiejętność programowania w Delphi i SQL - umiejętność zaawansowanego programowania obiektowego - umiejętność projektowania systemów opartych o relacyjne bazy danych Mile widziane: - uczestnictwo w projektach będących częścią lub współpracujących z innymi projektami - umiejętność projektowania systemów informatycznych z wykorzystaniem UML - znajomość bazy danych Oracle

Oferujemy

- samodzielne stanowisko - możliwość uczestniczenia w interesującym projekcie - pracę w przyjaznym zespole - zatrudnienie na umowę o pracę - szkolenia