Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Project Manager - Wdrożenia Internetowe

I-Dotcom Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5774 dni temu

Ogłoszenie numer: 52549, z dnia 2008-11-26

I-Dotcom jest liderem na rynku oprogramowania e-commerce, projektuje systemy sprzedaży internetowej na rynki w Europie jak i USA.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: PM-11/08

Opis stanowiska

Project Manager jest odpowiedzialny za prowadzenie wdrożeń projektów internetowych dla firm handlowych. Project Manager opracowuje specyfikacje projektu, prowadzi konsultacje z klientami, nadzoruje współprace z grafikami, programistami i web edytorami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub podobne - biegłość w obsłudze komputera i Internetu - umiejętność planowania i zarządzania ryzykiem - znakomite cechy interpersonalne i umiejętności negocjacji - doskonała organizacja własnych działań i samodzielność

Oferujemy

- samodzielna praca w szybko rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie + premie od zakończonych projektów - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego