Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Sopot
praca stacjonarna
3658 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Sopot

Nr Ref.: (6640-14)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana informatyka)
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (tworzenie aplikacji komercyjnych)
  • bardzo dobra znajomość programowania w C/C++
  • znajomość zagadnień dotyczących sieci IP, interfejsów i protokołów komunikacyjnych TCP/IP, UDP
  • umiejętność tworzenia aplikacji dla systemów Windows
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
  • praktyczna znajomość środowisk Eclipse, Netbeans, QT
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoki poziom kreatywności i samodzielności
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • określona i zdefiniowana ścieżka kariery
  • wymagamy określenia kursów/szkoleń w których kandydat chciałby uczestniczyć
  • świadomość wspólnego dobra jakim jest dla firmy marka produktu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację (pisemną i werbalną)
  • znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • tworzenie oprogramowania
  • wdrażanie oprogramowania
  • weryfikacja oprogramowania na różnych poziomach
  • tworzenie dokumentacji
  • raportowanie podejmowanych działań w zakresie realizacji powierzonych zadań
Firma oferuje:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pakiet szkoleń
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".