Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMISTA

SOLINT ENIAC Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
6590 dni temu

Ogłoszenie numer: 23133, z dnia 2006-10-03

Firma softwerwa, z kapitałem zagranicznym, działająca gównie na obszarze śląska poszukuje PROGRAMISTA

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

programowanie, instalacja programowania i szkolenie użytkowników

Wymagania

bardzo dobra znajomość programowania VB (VIZUAL BASIC), dobra znajomość zagadnien dot. BD (MS ACCES, MS SQL) dobra znajomość platformy PC, oraz systemów operacyjnych MS WINDOWS ( 98/2000/XP), dobra znajomość zagadnień dotyczących pracy w internecie, języka angielskiego lub włoskiego, znajomość zagadnień teletransmisyj, podstawy zagadnień sieci opartych o protokół TCP.IP, znajomość platformy AS 400

Oferujemy

Ciekawa praca w środowisko międzynarodowy