Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Programista C Gdynia
Programista systemów wbudowanych C/C++

RADMOR S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
2696 dni temu
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • uczestniczenie w pracach projektowych Biura Rozwoju

  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych Linux i QNX

  • tworzenie sterowników urządzeń

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja)

  • dobra znajomość programowania w C/C++

  • znajomość systemu Linux

  • praktyczna znajomość środowiska Eclipse

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pisanie/czytanie dokumentacji technicznej

Oczekiwane cechy osobowości:
  • duża kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Dodatkowe atuty kandydata:
  • doświadczenie w pracy z systemami RTOS

  • znajomość zagadnień związanych z technologiami telekomunikacji bezprzewodowej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach

  • praktykę i doświadczenie z innowacyjnymi technologiami

  • udział w szkoleniach zawodowych

  • dofinansowanie do nauki

  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

  • dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.