Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista Sharepoint

IT CONNECT Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4822 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi młodych, dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce.

Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT.

Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji.

U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: 4

Zadania:
  • budowanie i wdrożenia platformy SharePoint
  • tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o  .NET, SharePoint i MS Project Server
  • kontakty z klientem w zakresie realizacji projektów
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w SharePoint, architekturze SP
  • doświadczenie w SP 2010
  • doświadczenie w ASP.Net
  • komunikatywność
  • rozumienie i przestrzeganie procedur
  • umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na klienta
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w młodym,dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • zdobywanie doświadczenia w pracy w dużej firmie
  • poznawanie nowych technologii
  • podnoszenie kwalifikacji i szkolenia
  • możliwość korzystania z pakietu medycznego
  • możliwość korzystania z karty sportowej

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”