Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista SAP Wrocław
Programista SAP ABAP (płatny staż)

Axxiome Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3498 dni temu

Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome posiadającej siedzibę w Szwajcarii i specjalizującej się we wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych w Europie i Ameryce. Czołowe organizacje finansowe na świecie korzystają z usług konsultingowych Axxiome Group. Axxiome w Polsce specjalizuje się m.in. w projektach integracyjnych technologii SAP i JAVA.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ABAP/STAŻ

Oferujemy:
  • pełne wdrożenie do pracy w technologii SAP Banking i programowania SAP ABAP,

  • pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze, w międzynarodowych zespołach technologicznych,

  • udział w ciekawych i nowoczesnych technologicznie projektach w obszarze SAP Banking i SAP Insurance,

  • możliwość rozwoju projektowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • płatny staż w międzynarodowej organizacji,

  • możliwość nauki unikalnej technologii dostępnej tylko w biznesie.

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub technicznym (mile widziani studenci ostatnich lat),

  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo,

  • umiejętności programowania obiektowego (C++, JAVA),

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • chęci rozwoju w kierunku technologii SAP i programowania w języku ABAP,

  • zainteresowania nowymi technologiami,

  • zaangażowania w intensywną naukę i rozszerzania kompetencji technicznych,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zakres zadań związanych ze stanowiskiem:
  • nauka języka programowania SAP ABAP oraz technologii SAP Banking,

  • rozwój aplikacji IT (ABAP),

  • wdrażanie rozwiązań bazujących na technologii SAP Netweaver,

  • wsparcie konsultantów SAP w zakresie realizacji projektów programistycznych.

Myślisz o aktywnym rozwoju swojej kariery?
Daj nam się poznać.