Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

RT PROJECT
Kraków
praca stacjonarna
3525 dni temu

Ogłoszenie numer: 558077, z dnia 2014-11-27

RT PROJECT

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty PHP z doświadczeniem przynajmniej 3-letnim i podstawową znajomością Linuxa.

Wymagania

  • PHP (mile widziane doświadczenie z framework ZEND)
  • jQuery
  • CSS
  • MySQL
  • mile widziana samodzielność, motywacja do pracy, kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Bootstrap
  • kompetencje do pracy z Front-end'em (cięcie stron)
  • swobodna praca w środowisku Linux

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach, wśród pasjonatów
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze do uzgodnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od zaangażowania w pracę

Wynagrodzenie

Od 3000 do 7000 PLN