Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Xann Internet Solutions
śląskie, Lędziny, Tychy, Katowice
praca stacjonarna
3648 dni temu

Ogłoszenie numer: 477662, z dnia 2014-07-21

Xann Internet Solutions to dynamicznie rozwijający się zespół młodych specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Profesjonalizm i doświadczenie, które posiadamy, służą kreowaniu nowoczesnego wizerunku internetowego naszych klientów. Specjalnością Xann Internet Solutions jest pozycjonowanie, optymalizacja oraz tworzenie stron i e-sklepów www z panelem administracyjnym CMS, oraz e-marketing związany z tymi produktami.

Miejsce pracy: śląskie, Lędziny, Tychy, Katowice

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i rozwój systemów XannCMS/XannShop
  • Programowanie dedykowanych aplikacji w PHP
  • Udział w rozwijaniu i obsłudze bieżących wdrożeń
  • Przygotowanie i implementacja kodu na potrzeby autorskich aplikacji internetowych
  • Tworzenie kodu kompatybilnego z popularnymi przeglądarkami internetowymi
  • Optymalizacja kodu zgodnie z wymogami W3C

Wymagania

  • Znajomości PHP
  • Dobrej znajomości zasad programowania obiektowego
  • Bardzo dobrej znajomości bazy MySQL i języka SQL
  • Bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript
  • Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zaangażowania, terminowości
  • Poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy)
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii