Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
4031 dni temu

Dla naszego Klienta, oryginalnej i prężnie rozwijającej się firmy, która profesjonalnie rozwija sieć wielojęzykowych serwisów internetowych w kolejnych krajach europejskich, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: 4430/PH

Wymagania:
  • wiedza na temat programowania w PHP
  • mile widziane doświadczenie (jesteśmy zainteresowani zarówno studentami kierunków informatycznych/ pokrewnych na 3./4./5. roku lub osobami, które pracują już dłużej jako programiści i będą mogli podjąć także czynności związane z zarządzaniem projektami
  • znajomość baz danych (najlepiej MySQL)
  • znajomość HTML, CSS
  • znajomość MVC lub innego frameworke’a (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej i rozmawianie z oddziałami firmy poza granicami Polski
  • dynamiczne, ambitne i twórcze podejście do pracy
  • gotowość poznawania nowych technologii
  • niestandardowe myślenie
Obowiązki:
  • rozwijanie nowych funkcjonalności serwisów internetowych od strony back-endu
  • debugging oraz reporting bugs znalezionych na stronach internetowych
  • dla osób bardziej doświadczonych zarządzanie projektami
  • osoby bardziej doświadczone będą mentorami dla mniej doświadczonych osób
  • kontakt z klientem wewnętrznym (zbieranie potrzeb biznesowych, aby rozpocząć projekt od strony tecfhnicznej)
  • osoby mniej doświadczone – wspieranie starszych programistów, ciągła nauka i możliwość poznawania nowych technologii
Oferujemy:
  • dowolny rodzaj umowy/ współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • spotkania integracyjne
  • otwartość na potrzeby pracowników w zakresie dodatków pozapłacowych
  • realny wpływ na kształt powstających produktów firmy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)