Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Uniwersytet Jagielloński
Kraków
praca stacjonarna
4247 dni temu

Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytetu Jagiellońskiego

Samodzielna jednostka administracji powołana do organizacji i obsługi procesu naboru na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim.
Naszym głównym zadaniem jest opracowywanie, wdrażanie i dbałość o spójność procedur rekrutacyjnych oraz przejmowanie czynności administracyjno-prawnych wykonywanych podczas naborów na studia przez komisje rekrutacyjne.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Obowiązki:

Praca polega na utrzymywaniu systemu informacyjnego wspomagającego proces naboru kandydatów na studia oraz jego rozbudowie, obejmującej analizę wymagań, projektowanie, implementację i testowanie rozwiązań.

Wymagane kwalifikacje:
  • praktyczna znajomość PHP (OOP) oraz technologii tworzenia stron WWW (HTML5, CSS, JavaScript, AJAX);
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL);
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych;
Wymagane cechy:
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dyspozycyjność;
Mile widziane będą również:
  • wykształcenie wyższe – informatyczne, matematyczne lub inne ścisłe lub studiowanie na takim kierunku;
  • umiejętność określania i opracowywania specyfikacji wymagań funkcjonalnych;
  • doświadczenie w pracy z IDE takimi jak IntelliJ IDEA, vim;
  • znajomość narzędzi/bibliotek takich jak: Zend Framework, SVN, jQuery, PHPUnit;
  • znajomość środowiska Linux, powłoki bash;
  • znajomość języka Java;
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość podjęcia pracy w niestandardowych godzinach;
  • umowę o pracę, premie uznaniowe;
Na zgłoszeniu należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).