Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Veneo Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6621 dni temu

Ogłoszenie numer: 21695, z dnia 2006-08-02

Veneo - firma mediów interaktywnych. Działamy od 2004 r. Zajmujemy się realizacją projektów internetowych i multimedialnych. W zakresie naszych działań znajdują się: * e-consulting – doradztwo * e-design – projektowanie * e-marketing – promocja * e-technology – aplikacje internetowe.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: programista/07

Opis stanowiska

Poszukujemy młodych, ambitnych osób chcących dołączyć do młodego, ambitnego zespołu.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript; - bardzo dobra znajomość PHP i baz danych z praktyką w MySQL; - życzliwość w stosunku do innych; - otwarty umysł; - chęci do pracy. - mile widziana znajomość Flash a w szczegolności ActionScript.

Oferujemy

- możliwość realizacji ciekawych projektów dla klientów krajowych i zagranicznych; - pracę w pełnym wymiarze godzin wyłącznie na umowę o pracę; - pracę w stabilnej firmie; - doskonalenie jezyka angielskiego (realizacja projektów dla klientów anglojęzycznych); - komfortowe warunki pracy.