Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Global Business Group
Zabierzów
praca stacjonarna
4577 dni temu

Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabierzów

Zadania:
  • Zatrudniona osoba będzie członkiem zespołu tworzącego platformę e-commerce i będzie odpowiedzialna rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP5 (OOP),
  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych (SQL – MySQL)
  • Umiejętność swobodnego programowania obiektowego w JavaScript,
  • Znajomość framework'u Symfony 1.4 (preferowany ORM Propel 1.5)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy przy projektach internetowych.
  • Język angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, dzieło, FVAT, ...)
  • Udział w innowacyjnych, ciekawych projektach
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Samodzielność w prowadzonych działaniach
  • Wyjątkową atmosferę