Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

AKRA Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2955 dni temu
AKRA Polska: Specjalizuje się w realizacji projektów IT, zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników wspieramy klientów w projektowaniu, budowaniu oraz zarządzaniu stronami i aplikacjami internetowymi.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: http://www.akra.net

Poszukujemy kandydata, który dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do rozwoju projektów pracując na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Osoba na stanowisku programisty PHP będzie brała udział w projektach realizowanych dla firm w Polsce i zagranicą. Praca odbywa się w zespole specjalistów różnych technologii.

Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenie na stanowisku programisty PHP
  • znajomość HTML, CSS
  • doświadczenie w pracy z bazami danych: Mysql, Postgre
  • znajomość dowolnego ORMa
  • znajomość OOP
  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (PHPUnit i TDD)
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęci do pracy
Mile widziana:
  • podstawowa znajomość JavaScript, jQuery
  • znajomość języka niemieckiego
Co firma może zaoferować:
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dowolną formą zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wspólne wyjazdy w góry i wyjścia po godzinach pracy
  • nauka języka angielskiego i niemieckiego z lektorem
  • posiłek w każdy poniedziałek
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.