Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
Programista Php / Xhtml / Javascript / Sql

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE
Chorzów
praca stacjonarna
6733 dni temu

Ogłoszenie numer: 18605, z dnia 2006-03-09

CORE - Producent i reseller oprogramowania komputerowego http://www.core.com.pl/praca

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za tworzenie i modyfikację zaawansowanych stron internetowych dla Klientów firmy CORE z całej Polski oraz za rozwój autorskiego systemu CMS i e-commerce.

Wymagania

Poszukujemy osób z następującymi umiejętnościami: * biegła znajomość PHP, XHTML, JavaScript, SQL, * znajomość zasad programowania obiektowego, * umiejętność optymalizacji grafiki na potrzeby WWW, * znajomość zasad tworzenia profesjonalnych witryn internetowych, * znajomość zasad pozycjonowania oraz tematyki e-commerce, * znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej, * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, * umiejętność programowania w Borland Delphi będzie dodatkowym atutem. Mile widziani także studenci ostatnich lat studiów.

Oferujemy

Oferujemy: * stałą pracę w siedzibie firmy w Chorzowie (telepraca wykluczona), * umowę o pracę w stabilnej firmie, * możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, * możliwość dostosowania planu pracy do ewentualnego planu zajęć na uczelni.