Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista PHP - Web Application Developer

Softical
Katowice
praca stacjonarna
4915 dni temu

Ogłoszenie numer: 146594, z dnia 2011-05-05

Softical

Softical jest firmą tworzącą oprogramowanie internetowe i mobilne.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Zatrudnimy programistę potrafiącego tworzyć aplikacje internetowe. Wymagamy bardzo dobrej znajomości technologii umożliwiających tworzenie wydajnych backendów oraz dobrej znajomości zagadnień związanych z warstwą prezentacji (frontend).

Wymagania

Oczekujemy:

  • Umiejętności programowania w PHP i znajomość technologii towarzyszących: (x)html , css, js, ajax, *sql.
  • Otwartego umysł - umiejętność twórczego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobrej znajomości SQL i projektowania baz danych - z naciskiem na optymalizację tworzonych zapytań.
  • Samodzielności, odpowiedzialności i pomysłowość w działaniu.
  • Doświadczenia w realizowaniu działających projektów (prosimy o opis projektów i zakres odpowiedzialności w nich).

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Kohana
  • znajomość HTML5
  • znajomość innych technologii i języków programowania
  • znajomość aspektów tworzenia serwisów internetowych zoptymalizowanych pod różne wyświetlacze(urządzenia mobilne)

Oferujemy

Jeżeli chcesz poczuć atmosferę pracy nad innowacyjnymi projektami, wykazać się pomysłowością, inicjatywą i kreatywnością przy tworzeniu ciekawych rozwiązań  - zgłoś się do nas i zostań ważnym członkiem naszego zespołu.

Pracując z nami będziesz mieć możliwość:

  • zostania liderem zespołu programistów
  • wykazywania się kreatywnością w rozwiązaniach
  • wdrażania ciekawych innowacyjnych projektów
  • współpracy ze specjalistami różnych dziedzin

Jesteśmy otwartymi ludźmi, proponujemy partnerskie podejście do współpracy i nieformalną atmosferę, połączoną z dużą odpowiedzialnością za realizowane projekty.

Praca stacjonarna w naszym biurze w Katowicach.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN