Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista PHP / SQL

I-DOTCOM
Katowice
praca stacjonarna
6377 dni temu

Ogłoszenie numer: 26858, z dnia 2007-02-28

I-DOTCOM

I-DOTCOM sp. z o.o. zajmuje sie projektowaniem i wdrazaniem najwiekszych sklepow internetowych i systemów sprzedaży w Polsce i USA.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: PR-11

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji internetowych i modulow dla systemu sprzedazy internetwej i-Shark - projektowanie i analiza baz danych SQL - badanie i udoskonalanie wydajnosci aplikacji webowej

Wymagania

- doswiadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji PHP/SQL - wyksztalcenie wyzsze techniczne lub w trakcie studiow

Oferujemy

Zatrudnienie stalej w biurze w Katowicach lub na zlecenia. Atrakcyjne warunki pracy w szybko rozwijającej się firmie. Moźliwości podnoszenia kwalifikacji.