Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP/C#/C++

SOFT-PROJEKT Systemy Informatyczne
Katowice
praca stacjonarna
3744 dni temu

Ogłoszenie numer: 423497, z dnia 2014-04-16

Firma Soft-Projekt istnieje od 1994 roku. Od początku działalności zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw, a w szczególności systemów wspomagających zarządzanie w branży wyrobów hutniczych.

Pracownicy firmy Soft-Projekt stanowią zgrany, pracujący razem od wielu lat zespół absolwentów wyższych uczelni technicznych i ekonomicznych. Posiadamy doświadczenie związane z projektowaniem i efektywnym wdrażaniem rozwiązań informatycznych, zdobyte podczas realizacji wielu projektów, z wykorzystaniem różnych technologii. Dbamy o to, aby wiedza naszych pracowników była stale aktualizowana i podążała za rozwojem współczesnych technologii informatycznych. Bezpośredni, codzienny kontakt z Użytkownikami umożliwia nam praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy oraz zaspokojenie specyficznych potrzeb przedsiębiorstw z różnych branż i segmentów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Udział w rozwoju oprogramowania ERP/CRM.

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku PHP lub C# lub C++;
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (preferowane doświadczenie z MySQL);
  • Dobra znajomość języka SQL;
  • Dobra znajomość zasad projektowania zorientowanego obiektowo;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad złożonymi projektami informatycznymi;
  • Wskazane posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość uczestniczenia w długofalowym i stabilnym projekcie;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur projektowych i organizacyjnych;
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna (działalność gospodarcza).