Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET

Talentica
Kraków
praca stacjonarna
3710 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: OKN/001/AG/P
Zadania:
  • Aktywny udział w procesie tworzenia oprogramowania,
  • Nadzór nad tworzeniem specyfikacji oraz dokumentacji technicznych,
  • Monitorowanie postępów w projekcie i raportowanie jego statusu,
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu informatycznym,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość technologii .NET ,
  • Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość pracy zdalnej.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922