Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista .Net

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6686 dni temu

Ogłoszenie numer: 20468, z dnia 2006-05-30

Naszym Klientem jest renomowana firma z branży IT.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5241/P/P

Opis stanowiska

- programowanie modułów funkcjonalnych aplikacji wielowarstwowych i wielokątowych w technologii .Net; - przygotowanie i wykonywanie testów podstawowych (unit test); - współpraca z zespołem testerów w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów wyższego poziomu (modułów, integracyjnych); - współpraca z projektantami i analitykami w tworzeniu projektu technicznego rozwiązania.

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe; - min. 1 rok doświadczenia w programowaniu na platformie .Net w języku C#; - umiejętność programowania w technologii .Net w języku C# - znajomość technologii bazodanowej MS SQL i jezyka SQL; - znajomość narzędzi programistycznych: MS VisualStudio, CVS, MS VSS; - umiejętność samodzielnego przygotowania i wykonania testów podstawowych (unit test); - umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej; - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- możliwość rozwoju i awansu pionowego; - szkolenia; - narzędzia pracy; - atrakcyjny system wynagrodzeń.