Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Programista/konstruktor

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
6977 dni temu

Ogłoszenie numer: 12234, z dnia 2005-06-09

Projektowanie i produkcja urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

Programowanie aplikacji wbudowanych. Projektowanie i uruchamianie prototypowych układów mikroprocesorowych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje: - wysoka kultura informatyczna, powiązana z odpowiednim wykształceniem kierunkowym, - bardzo dobra znajomość języka C, - projektowanie układów mikroprocesorowych, - znajomość języka angielskiego, - zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły i rozwiązania, - samodzielność i kreatywność, - pomysłowość - wykazywanie inicjatywy. Dodatkowym atutem może być znajomość: - innych języków programowania np. C++, - stosowanych sieci przemysłowych, - cyfrowego przetwarzania sygnałów, - narzędzi do tworzenia aplikacji dla systemu Windows i Linux, - systemów wizualizacyjnych procesy przemysłowe.

Oferujemy

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy: - zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku, - dostęp do najnowszych technologii, - wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.