Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista Junior

ConSol* Consulting & Solutions Software Poland Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6822 dni temu

Ogłoszenie numer: 17857, z dnia 2006-02-13

Firma ConSol* Consulting & Solutions Software Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w czerwcu 1999 roku w Krakowie, jako oddział niemieckiej spółki ConSol* GmbH. W swoich założeniach ConSol* Poland miał wspierać swojego niemieckiego partnera w realizacji projektów informatycznych. ConSol* Poland specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach opartych na technologiach Java i J2EE.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Wymagania

1. Dobra znajomość języka Java 2. Dobra znajomość technologii webowych : JSP, (atut: Struts) 3. Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych (atut: Hibernate) 4. Mile widziana znajomość technologii serwerów aplikacyjnych np. JBoss 5. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu systemów webowych 6. Umiejętność pracy w zespole 7. Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy: 1. Ciekawą (metodologia XP) i różnorodną technicznie pracą wśród profesjonalistów 2. Wyjazdy i udziały w projektach w centrali firmy w Monachium 3. Praca w Krakowie w miłym zespole wg najlepszych standardów 4. Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych 5. Atrakcyjne wynagrodzenie 6. Lekcje j. angielskiego lub j. niemieckiego 7. Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy