Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista Java / Object Pascal

Micro Solutions
dolnośląskie
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 133453, z dnia 2011-02-25

Realizacja informatycznych projektów krajowych i międzynarodowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: PRJOP

Opis stanowiska

Do naszego zespołu specjalistów poszukujemy

Programisty Java / Object Pascal

do pracy przy projektach krajowych i międzynarodowych,

także studentów V roku studiów informatycznych

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w programowaniu w środowisku Delphi i Netbeans/Eclipse,
  • znajomość technologii/framework Java (EJB, Hibernate, JSP, Servlets),
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych i webowych, najlepiej z zakresu medical IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Mile widziana jest doświadczenie w użytkowaniu baz danych Oracle, Postgres i MySQL.

Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą, dobrze płatna pracę przy tworzeniu oprogramowania biomedycznego, z możliwością rozwoju zawodowego.