Najnowsze oferty pracy

  • Junior SAP Master Data Specialist

    EcoWipes   Nowy Dwór Mazowiecki    praca hybrydowa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    We are looking for: The person in the position of Junior SAP Master Data Specialist will work in a hybrid or remote setup after an initial on-site onboarding. Occasional visits to the office, approximately 2-3 times per month, will be required. Responsibilities: Maintenance, analysis, and cleansing...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Programista SAP Małopolskie
Programista Java (interface dla SAP)

Advisory Group TEST Human Resources
małopolskie, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2826 dni temu

Nasz Klient to międzynarodowy koncern specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej. Nasze zakłady mają ugruntowaną pozycję na rynku i szerokie perspektywy rozwoju,a nasze produkty trafiają do odbiorców na całym świecie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Bielsko-Biała
Nr ref.: 5842

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność programowania aplikacji webowych w języku Java
  • Znajomość: Frameworks (Struts2, Hibernate) i narzędzi narzędzi: Eclipse, SVN, Mantis
  • Mile widziana znajomość narzędzi , SQL (Microsoft SQL Server 2008, HyperSQL), Tomcat, Apache
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (w mowie i piśmie – B2)
  • Umiejętność przekładania oczekiwań biznesowych na wymagania techniczne/programistyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia, otwartość, chęć pracy zespołowej
  • Dodatkowym atutem jest znajomość SAP Fiori

Obowiązki:

  • Projektowanie, przygotowywanie, implementowanie, weryfikowanie, testowanie oraz utrzymanie aplikacji webowych CSS3, HTML5, Java, jQuery,
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Analiza i interpretacja zgłoszeń od użytkowników
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowym koncernie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat