Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PROGRAMISTA I OPERATOR CNC

Firma Hobby
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5862 dni temu

Ogłoszenie numer: 50029, z dnia 2008-09-30

Firma Hobby

zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. W związku z zakupem maszyny Water Jet zamierza rozszerzyć działalność o usługę cięcia wodą, w związku z czym poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Realizacja niepowtarzalnych zadań obróbczych za pomocą pięcioosiowej maszyny Water Jet i oprogramowania CAD.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub mechaniczne, min. średnie
  • znajomość programu AutoCAD, mile widziane 3D
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • profesjonalne przeszkolenie do wykonywanych zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie i miłej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego