Zobacz więcej ofert pracy

Programista gier (C++)

ATERIMA
Kraków
praca stacjonarna
4304 dni temu

Ogłoszenie numer: 240859, z dnia 2012-11-02

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją
zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr
7085. Dla naszego Klienta Bloober Team S.A. wiodącego producenta gier,
poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: PG/KR/10/12

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozwój gier na konsole nowej generacji
  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • analiza i poprawa błędów
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum pół roku doświadczenia w firmie z branży gier
  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka C++
  • doświadczenie w używaniu silników do gier (2D lub 3D) lub napisany własny silnik
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu trybów multiplayerowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stałą współpracę z renomowaną firmą
  • elastyczne godziny pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy