Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Programista Delphi

Sedlak & Sedlak
małopolskie
praca stacjonarna
5478 dni temu

Ogłoszenie numer: 78774, z dnia 2009-10-20

Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w związku z ambitnym planem rozwoju systemów informatycznych poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

- praca w dziale IT oraz aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi - projektowanie i programowanie aplikacji bazodanowych w ramach projektów informatycznych Klienta (oprogramowywanie hurtowni danych) - projektowanie i programowanie raportów - współpraca przy migracji danych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - informatyczne lub pokrewne (lub osoby kończące studia) - praktyczna znajomość środowiska Delphi 2007-2009 - umiejętność programowania (analiza algorytmów, tworzenie poprawnych struktur danych i obiektów, projektowanie właściwej zależności i dziedziczenia obiektów, dobry styl programowania itp.) - znajomość języka SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych - znajomość technicznego języka angielskiego - mile widziane doświadczenie w projektowani i programowaniu zaawansowanych raportów na potrzeby hurtowni danych (znajomość środowisk raportowych) - mile widziane doświadczenie przy migracji dużych baz danych

Oferujemy

- pracę w młodym i dynamicznym zespole - stabilną pracę nad ciekawymi projektami - dostęp do najnowszych technologii i sprzętu - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe