Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Programista CNC

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
śląskie
praca stacjonarna
4948 dni temu

Ogłoszenie numer: 129124, z dnia 2011-01-05

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: 4572-10

Opis stanowiska

  • programowanie i obsługa maszyn: AgiCharmilles MIKRON VCE 1400 Pro AgiCharmilles MIKRON HSM 800
  • obsługa serwisowa
  • projektowanie w SolidWorks (poprawki i modyfikacje projektów)

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu centr obróbczych (3osie)
  • znajomość sterowania HEIDENHAIN
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość konstrukcji form wtryskowych i rozdmuchowych
  • wskazana znajomość programu SOLID WORKS, HyperMill

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilną pracę
  • możliwości rozwoju