Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++

Eversoft sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4649 dni temu

Ogłoszenie numer: 175769, z dnia 2011-11-22

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jest dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizuje ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.
W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Praca na stanowisku programisty związana z implementacją wielowarstwowych systemów informatycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w programowaniu C++
  • Znajomość metodologii programowania strukturalnego i obiektowego
  • Dobra znajomość języków programowania C/C++
  • Umiejętność programowania w środowisku MS Windows (np. C++ Builder lub Delphi lub MS VC++ lub MS VS.NET)
  • Znajomość języka SQL i relacyjnych bazy danych

Ponadto:

  • Umiejętność pracy w dużym, rozproszonym zespole
  • Umiejętność efektownego komunikowania się
  • Zorientowanie na rozwój
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowania zleconych zadań
  • Zachowanie poufności danych

Mile widziane:

  • Znajomość systemów IBM DB2 i z/OS (OS/390)
  • Umiejętność programowania w środowisku Unix/Linux (C/C++)

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji największych projektów IT o zasięgu ogólnopolskim
  • Umowę o pracę lub współpracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Atrakcyjne warunki pracy i motywujące wynagrodzenie