Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista C++/C#

AltaSoft s.c.
Katowice
praca stacjonarna
5966 dni temu

Ogłoszenie numer: 45538, z dnia 2008-06-18

www.altasoft.pl Firma: AltaSoft S.C. powstała w 2000 roku w wyniku podziału firmy Alta S.C. funkcjonującej od 1991 roku. Jesteśmy małą, lecz prężnie działającą firmą softwarową. Świadczymy usługi softwarowe i outsourcingowe obejmujące szeroki wachlarz zastosowań na rzecz polskich i zagranicznych klientów. Sprzedajemy i rozwijamy także własne oprogramowanie wspomagające głównie wprowadzanie i analizę wyników różnego rodzaju testów, ankiet i egzaminów.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty będzie realizować przydzielone przez Managera projektu prace, które mogą obejmować cały proces produkcji oprogramowania, od projektu po wdrożenie i szkolenie Klientów. Charakterystyka stanowiska wiąże się między innymi z ewentualnym kontaktem z Klientem, stąd też osoba pracująca na tym stanowisku powinna wykazać się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością prowadzenia technicznych rozmów z Klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • dobra znajomość języka programowania C++, C# oraz technologii .NET
  • dobra znajomość języka SQL i technik bazodanowych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespołach projektowych
  • wysoko rozwinięta umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • umiejętność rozwiązania przydzielonych zadań Dodatkowo mile widziane jest doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych.
  • Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawe wyzwania i możliwość stałego rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość  zdobycia nowych kwalifikacji