Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++/C#

RADMOR S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
3920 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
  • uczestniczenie w pracach projektowych i implementacyjnych Biura Rozwoju  ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewnych
  • biegła znajomość języków: C/C++ ,mile widziana znajomość Phyton ,VHDL
  • dobra znajomość technik cyfrowych i przetwarzania sygnałów
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie/analizę dokumentacji technicznej

Oczekiwane cechy osobowości:

  • duża kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z technologiami telekomunikacji bezprzewodowej
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych
  • certyfikat bezpieczeństwa osobowego (dostęp do informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach,
  • gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny- ruchomy czas pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych,
  • dofinansowanie do nauki